P202D Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P202D Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P202E, P202F, P2031, P2032 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P202D Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Reductant Kaçağı

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P202D arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P202D arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P202E Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Reductant Enjeksiyon Valfi Devresi Aralıklı / Düzensiz / Performansı Bank 1 Ünitesi 1

P202F Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Reductant/Rejenerasyon KAynağı Kontrol Devresi Aralıklı / Düzensiz / Performansı

P2031 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Egzoz Gazı Sıcaklık Sensörü Devresi Bank 1 Sensör 2

P2032 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Egzoz Gazı Sıcaklık Sensörü Devresi Düşük Bank 1 Sensör 2

Bu yazımızda P202D arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P202D hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P202D arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın