P2063 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P2063 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P2064, P2080, P2081, P2082 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P2063 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Reductant/Rejenerasyon KAynağı Kontrol Devresi Düşük

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P2063 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P2063 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P2064 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Reductant/Rejenerasyon KAynağı Kontrol Devresi Yüksek

P2080 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Egzoz Gazı Sıcaklık Sensörü Devresi Aralıklı / Düzensiz / Performansı Bank 1 Sensör 1

P2081 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Egzoz Gazı Sıcaklık Sensörü Devresi Aralıklı Bank 1 Sensör 1

P2082 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Egzoz Gazı Sıcaklık Sensörü Devresi Aralıklı / Düzensiz / Performansı Bank 2 Sensör 1

Bu yazımızda P2063 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P2063 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P2063 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın