P20E1 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P20E1 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P20E6, P20E7, P20EC, P20ED gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P20E1 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Egzoz Sonrası Yakıt Basıncı Sensör Devresi Aralıklı / Düzensiz

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P20E1 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P20E1 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P20E6 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Reductant Enjeksiyon Hava Basıncı Çok Düşük

P20E7 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Reductant Enjeksiyon Hava Basıncı Çok Yüksek

P20EC Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

SCR NOx Katalitik (Katalizör)bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Aşırı Sıcak Bank 1

P20ED Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

SCR NOx Pre-Katalitik (Katalizör)bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Aşırı Sıcak Bank 1

Bu yazımızda P20E1 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P20E1 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P20E1 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın