P20E7 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P20E7 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P20EC, P20ED, P20EE, P20EF gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P20E7 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Reductant Enjeksiyon Hava Basıncı Çok Yüksek

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P20E7 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P20E7 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P20EC Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

SCR NOx Katalitik (Katalizör)bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Aşırı Sıcak Bank 1

P20ED Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

SCR NOx Pre-Katalitik (Katalizör)bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Aşırı Sıcak Bank 1

P20EE Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

SCR NOx Katalitik (Katalizör) Verimliliği Sınırın Altında Bank 1

P20EF Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

SCR NOx Pre- Katalitik (Katalizör) Verimliliği Sınırın Altında Bank 1

Bu yazımızda P20E7 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P20E7 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P20E7 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın