P2164 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P2164 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P2165, P2166, P2167, P2168 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P2164 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Gaz Kelebeği/Pedal Pozisyonu Sensör “B” Maksimum Durdurma Performansı

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P2164 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P2164 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P2165 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Gaz Kelebeği/Pedal Pozisyonu Sensör “C” Maksimum Durdurma Performansı

P2166 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Gaz Kelebeği/Pedal Pozisyonu Sensör “D” Maksimum Durdurma Performansı

P2167 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Gaz Kelebeği/Pedal Pozisyonu Sensör “E” Maksimum Durdurma Performansı

P2168 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Gaz Kelebeği/Pedal Pozisyonu Sensör “F” Maksimum Durdurma Performansı

Bu yazımızda P2164 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P2164 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P2164 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın