P2167 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P2167 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P2168, P216A, P216B, P216C gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P2167 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Gaz Kelebeği/Pedal Pozisyonu Sensör “E” Maksimum Durdurma Performansı

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P2167 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P2167 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P2168 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Gaz Kelebeği/Pedal Pozisyonu Sensör “F” Maksimum Durdurma Performansı

P216A Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Yakıt Enjektör Grubu “E” Besleme Gerilimi (Voltajı) Devresi/Açık

P216B Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Yakıt Enjektör Grubu “E” Besleme Gerilimi (Voltajı) Devresi Düşük

P216C Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Yakıt Enjektör Grubu “E” Besleme Gerilimi (Voltajı) Devresi Yüksek

Bu yazımızda P2167 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P2167 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P2167 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın