P2229 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P2229 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P222A, P222B, P222C, P222D gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P2229 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Barometrik Basınç Sensör A Devresi Yüksek

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P2229 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P2229 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P222A Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Barometrik Basınç Sensör B Devresi

P222B Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Barometrik Basınç Sensör B Devresi Aralıklı / Düzensiz / Performansı

P222C Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Barometrik Basınç Sensör B Devresi Düşük

P222D Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Barometrik Basınç Sensör B Devresi Yüksek

Bu yazımızda P2229 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P2229 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P2229 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın