P3402 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P3402 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P3403, P3404, P3405, P3406 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P3402 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Silindir 1 Devre Dışı Bırakma/Giriş Valfi Kontrol Devresi Performans

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P3402 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P3402 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P3403 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 1 Devre Dışı Bırakma/Giriş Valfi Kontrol Devresi Düşük

P3404 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 1 Devre Dışı Bırakma/Giriş Valfi Kontrol Devresi Yüksek

P3405 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 1 Egzoz Valfi Kontrol Devresi/Açık

P3406 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 1 Egzoz Valfi Kontrol Devresi Performans

Bu yazımızda P3402 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P3402 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P3402 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın