P3490 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P3490 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P3491, P3492, P3493, P3494 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P3490 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Silindir 12 Devre Dışı Bırakma/Giriş Valfi Kontrol Devresi Performans

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P3490 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P3490 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P3491 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 12 Devre Dışı Bırakma/Giriş Valfi Kontrol Devresi Düşük

P3492 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 12 Devre Dışı Bırakma/Giriş Valfi Kontrol Devresi Yüksek

P3493 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 12 Egzoz Valfi Kontrol Devresi/Açık

P3494 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 12 Egzoz Valfi Kontrol Devresi Performans

Bu yazımızda P3490 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P3490 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P3490 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın