PEUGEOT 306 5 doors Alınır mı – Yorumları (Kronik Sorunları)

Sizin için farklı araçlarla ilgili bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de farklı bir aracın özelliklerini ve alınıp alınmayacağını detaylı bir şekilde incelemeye devam edeceğiz.

Elimizden geldiğince internette var olan bilgiler ışığında yol göstermeye çalışıyoruz. Amacımız kesinlikle bir markayı olumlu – olumsuz şahsi yorumlar altında bırakmak değildir. O sebeple sizden gelen yorumlarında son derece önemli olduğunun altını çizmek isteriz.

PEUGEOT 306 5 doors Alınır mı

Dilerseniz bu aracın öncelikle hangi yıl aralığında üretildiğine bakalım. Şurası unutulmamalıdır ki bir aracın pazar hareketinde o aracın hala üretilip üretilmediğinin de son derece önemli etkisi bulunmaktadır.

PEUGEOT 306 5 doors Üretim Yılları: 1993 – 1997

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

PEUGEOT 306 5 doors Motor Özellikleri

  • Genel: 1.9L D 5MT (70 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1905 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

PEUGEOT 306 5 doors Hızlanma Verileri

Hızlanma konusu da aracın alınıp alınmaması hakkında son derece önemli ipuçları verecektir. O sebeple aracı satın almadan önce bu konuda detayl bir şekilde bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. İşte sizin için elde ettiğimiz veriler:

  • PEUGEOT 306 5 doors Azami Hızı: 100.7 mph OR 162 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 16.9 s

PEUGEOT 306 5 doors Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi:
  • Ortalama:
  • Şehirlerarası: 39.2 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak PEUGEOT 306 5 doors hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

PEUGEOT 306 5 doors Kronik Arızaları

PEUGEOT 306 5 doors Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz PEUGEOT 306 5 doors Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

PEUGEOT 306 5 doors Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

PEUGEOT 306 5 doors alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada PEUGEOT 306 5 doors kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın