QOROS 3 Sedan Alınır mı? Hangi Modeli Satın Alınabilir

Farklı araç bilgilerine yer verdiğimiz adresimize hoş geldiniz. Sizin için hızlı bir şekilde araçlar hakkında bilgilendirmeler yapmaya devam ediyoruz. Her geçen gün güncel ve farklı araçların bilgilerinin yer aldığı adresimizde sizin için detaylı bir şekilde bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz.

Araçlar hakkında detaylı bilgilendirme yaparken bir marka hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum yapmamaya gayret gösteriyoruz. Bu sebeple araçların yakıt tipleri – satış rakamları gibi seçeneklere göre bir aralık belirliyoruz. Sizler de bu veritabanının gelişmesi için yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz.

QOROS 3 Sedan Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

QOROS 3 Sedan Üretim Yılları: 2013 – Hala Üretilmekte

Hiç şüphesiz motor hacmi, silindir sayısı, yakıt tipi bir aracın alınıp alınmayacağına doğrudan etki eden konu başlıklarıdır. Bunların iyi değerlendirilmesi gerekmektedir.

QOROS 3 Sedan Motor Özellikleri

  • Genel: 1.6 6AT (126 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1598 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

QOROS 3 Sedan Hızlanma Verileri

Hızdan hoşlanıyorsanız, yada çevik bir arabaya sahip olmak istiyorsanız bu araç hakkında hız verilerine de göz atmanız gerekmektedir. Sizin için kısaca bilgilendirme yapmamız gerekirse şunları söyleyebiliriz.

  • QOROS 3 Sedan Azami Hızı: 122 mph OR 196 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 12.6 s

QOROS 3 Sedan Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi:
  • Ortalama:
  • Şehirlerarası: 39.2 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak QOROS 3 Sedan hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

QOROS 3 Sedan Kronik Sorunları

QOROS 3 Sedan Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz QOROS 3 Sedan Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

QOROS 3 Sedan Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

QOROS 3 Sedan alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada QOROS 3 Sedan kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın