SEAT Altea XL Hakkında Bilgiler ve Merak Edilenler – Alınır mı

Farklı araç bilgilerine yer verdiğimiz adresimize hoş geldiniz. Sizin için hızlı bir şekilde araçlar hakkında bilgilendirmeler yapmaya devam ediyoruz. Her geçen gün güncel ve farklı araçların bilgilerinin yer aldığı adresimizde sizin için detaylı bir şekilde bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz.

Araçlar hakkında detaylı bilgilendirme yaparken bir marka hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum yapmamaya gayret gösteriyoruz. Bu sebeple araçların yakıt tipleri – satış rakamları gibi seçeneklere göre bir aralık belirliyoruz. Sizler de bu veritabanının gelişmesi için yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz.

SEAT Altea XL Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

SEAT Altea XL Üretim Yılları: 2006 – 2009

Hiç şüphesiz motor hacmi, silindir sayısı, yakıt tipi bir aracın alınıp alınmayacağına doğrudan etki eden konu başlıklarıdır. Bunların iyi değerlendirilmesi gerekmektedir.

SEAT Altea XL Motor Özellikleri

  • Genel: 2.0L TDI 6MT (140 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1968 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

SEAT Altea XL Hızlanma Verileri

Araçların alınıp alınmayacağı konusunda hız son derece seçici bir unsuz olarak ön plana çıkar. Bu sebeple sizin için hız verilerini de ekrana getirmeye çalışıyoruz.

  • SEAT Altea XL Azami Hızı: 124.9 mph OR 201 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 10 s

SEAT Altea XL Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 30.9 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.6 L/100Km
  • Ortalama: 49 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 4.8 L/100Km
  • Şehirlerarası: 39.7 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 5.9 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak SEAT Altea XL hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

SEAT Altea XL Kronik Sorunları

SEAT Altea XL Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz SEAT Altea XL Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

SEAT Altea XL Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

SEAT Altea XL alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada SEAT Altea XL kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın