SSANGYONG Korando Yorumları – Tutuluyor mu – Alınır mı

Yeniden merhaba sizin için araç arızaları ve kronik sorunları – Pazar piyasası ve tüm merak edilen konu başlıklarını yazmaya devam ediyoruz.

Burada herhangi bir marka hakkında olumlu – olumsuz yorum yapmaktan daha ziyade bilgilendirme yapmak amaçlanmaktadır. Araçların genel özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldığı için bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz.

SSANGYONG Korando Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

SSANGYONG Korando Üretim Yılları: 2017 – 2019

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

SSANGYONG Korando Motor Özellikleri

  • Genel: 2.0L LE 6MT (178 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 2157 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

SSANGYONG Korando Hızlanma Verileri

Aracın alınıp alınmaması konusunda ön plana çıkan bir diğer unsuz ise hızlanmasıdır. Bu sebeple azami hızı ve 0 – 100 verilerini de sizin için sıraladık.

  • SSANGYONG Korando Azami Hızı: 115 mph OR 185 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 9.9 s

SSANGYONG Korando Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 36.2 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6.5 L/100Km
  • Ortalama: 51.1 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 4.6 L/100Km
  • Şehirlerarası: 44.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 5.3 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak SSANGYONG Korando hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

SSANGYONG Korando Kronik Sorunları

SSANGYONG Korando Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz SSANGYONG Korando Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

SSANGYONG Korando Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

SSANGYONG Korando alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada SSANGYONG Korando kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın