SUBARU Impreza Satın Alınabilir mi? Kronik Sorunları – Arızaları

Sizin için farklı araçlarla ilgili bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de farklı bir aracın özelliklerini ve alınıp alınmayacağını detaylı bir şekilde incelemeye devam edeceğiz.

Araçlar hakkında detaylı bilgilendirme yaparken bir marka hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum yapmamaya gayret gösteriyoruz. Bu sebeple araçların yakıt tipleri – satış rakamları gibi seçeneklere göre bir aralık belirliyoruz. Sizler de bu veritabanının gelişmesi için yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz.

SUBARU Impreza Alınır mı

Dilerseniz bu aracın öncelikle hangi yıl aralığında üretildiğine bakalım. Şurası unutulmamalıdır ki bir aracın pazar hareketinde o aracın hala üretilip üretilmediğinin de son derece önemli etkisi bulunmaktadır.

SUBARU Impreza Üretim Yılları: 2005 – 2007

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

SUBARU Impreza Motor Özellikleri

  • Genel: 2.0L R 5MT (160 HP)
  • Silindir: B4
  • Motor Hacmi: 1994 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

SUBARU Impreza Hızlanma Verileri

Hızdan hoşlanıyorsanız, yada çevik bir arabaya sahip olmak istiyorsanız bu araç hakkında hız verilerine de göz atmanız gerekmektedir. Sizin için kısaca bilgilendirme yapmamız gerekirse şunları söyleyebiliriz.

  • SUBARU Impreza Azami Hızı: 130 mph OR 209 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 8.8 s

SUBARU Impreza Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 18.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 12.5 L/100Km
  • Ortalama: 33.6 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7 L/100Km
  • Şehirlerarası: 26.1 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 9 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak SUBARU Impreza hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

SUBARU Impreza Kronik Sorunları

SUBARU Impreza Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz SUBARU Impreza Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

SUBARU Impreza Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

SUBARU Impreza alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada SUBARU Impreza kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın