U0118 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları U0118 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; U0119, U011A, U011B, U011C gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

U0118 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Yakıt Katkı Kontrol Modülü ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

U0118 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, U0118 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

U0119 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Yakıt Hücresi Kontrol Modülü ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

U011A Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Egzoz Gazı Sensör Modülü ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

U011B Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Külbütör Kolu Kontrol Modülü A ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

U011C Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Külbütör Kolu Kontrol Modülü B ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

Bu yazımızda U0118 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada U0118 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde U0118 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın