U0122 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları U0122 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; U0123, U0124, U0125, U0126 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

U0122 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Araç Dinamikleri Kontrol Modülü ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

U0122 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, U0122 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

U0123 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Sapma Oranı Sensör Modülü ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

U0124 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Yanal Hızlanma Sensör Modülü ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

U0125 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Çok eksenli Hızlanma Sensör Modülü ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

U0126 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Direksiyon Açısı Sensör Modülü ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

Bu yazımızda U0122 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada U0122 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde U0122 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın