U0129 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları U0129 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; U0130, U0131, U0132, U0133 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

U0129 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Fren Sistemi Kontrol Modülü ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

U0129 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, U0129 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

U0130 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Direksiyon Çaba Kontrol Modülü ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

U0131 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Servo Direksiyon Kontrol Modülü ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

U0132 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Süspansiyon Kontrol Modülü A ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

U0133 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Aktif Rulo Kontrol Modülü ile bağlantı kesildi, iletişim kurmakta bazen veya sıklıkla zorluk çekiliyor.

Bu yazımızda U0129 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada U0129 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde U0129 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın