VAUXHALL Vectra Estate Hakkında Bilgiler – Tutuluyor mu

Yeniden merhaba sizin için araç arızaları ve kronik sorunları – Pazar piyasası ve tüm merak edilen konu başlıklarını yazmaya devam ediyoruz.

Burada biz markalar hakkında şahsi yorumlar yapmıyoruz. Sadece mevcut veriler ışında bir takım bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu sebeple sizler de araçlar hakkında yorum yaparak bizi daha doğru bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabında sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz.

VAUXHALL Vectra Estate Alınır mı

Öncelikle bir aracın hangi aralıkta üretilip üretilmediğine bakarak yorum yapabiliriz. Bu sebeple aracın üretim aralığının bize bu konuda ipucu verdiğini de bilmekte fayda var.

VAUXHALL Vectra Estate Üretim Yılları: 2005 – 2008

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

VAUXHALL Vectra Estate Motor Özellikleri

  • Genel: 2.2i 6MT (155 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 2198 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

VAUXHALL Vectra Estate Hızlanma Verileri

Bir araba satın alırken hızlanmasını göz ardı etmek yanlış olacaktır. O sebeple 0 – 100 KM hızlanma verileri ve diğer özelliklerini de sizin için bir araya topladık.

  • VAUXHALL Vectra Estate Azami Hızı: 130 mph OR 209 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 8.9 s

VAUXHALL Vectra Estate Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 22.2 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 10.6 L/100Km
  • Ortalama: 37.9 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6.2 L/100Km
  • Şehirlerarası: 30.1 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.8 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak VAUXHALL Vectra Estate hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

VAUXHALL Vectra Estate Kronik Sorunları

VAUXHALL Vectra Estate Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz VAUXHALL Vectra Estate Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

VAUXHALL Vectra Estate Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

VAUXHALL Vectra Estate alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada VAUXHALL Vectra Estate kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın