VAUXHALL Vectra Saloon Tüm Merak Edilenleri – Alınır mı? Hakkında Bilgiler

Detaylı bir şekilde araç piyasası hakkında bilgilendirme yaptığımız adresimize hoş geldiniz. Burada tüm araç modelleri ve piyasası hakkında oldukça detaylı bir bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz. Bizim önceliğimiz sizden gelen bilgilere göre farklı seçeneklere yer vermektir.

Burada herhangi bir marka hakkında olumlu – olumsuz yorum yapmaktan daha ziyade bilgilendirme yapmak amaçlanmaktadır. Araçların genel özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldığı için bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz.

VAUXHALL Vectra Saloon Alınır mı

Dilerseniz bu aracın öncelikle hangi yıl aralığında üretildiğine bakalım. Şurası unutulmamalıdır ki bir aracın pazar hareketinde o aracın hala üretilip üretilmediğinin de son derece önemli etkisi bulunmaktadır.

VAUXHALL Vectra Saloon Üretim Yılları: 2005 – 2008

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

VAUXHALL Vectra Saloon Motor Özellikleri

  • Genel: 2.2i 6MT (155 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 2198 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

VAUXHALL Vectra Saloon Hızlanma Verileri

Hızlanma konusu da aracın alınıp alınmaması hakkında son derece önemli ipuçları verecektir. O sebeple aracı satın almadan önce bu konuda detayl bir şekilde bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. İşte sizin için elde ettiğimiz veriler:

  • VAUXHALL Vectra Saloon Azami Hızı: 135 mph OR 217 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 8.6 s

VAUXHALL Vectra Saloon Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 22.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 10.3 L/100Km
  • Ortalama: 39.9 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 5.9 L/100Km
  • Şehirlerarası: 31.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.5 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak VAUXHALL Vectra Saloon hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

VAUXHALL Vectra Saloon Kronik Sorunları

VAUXHALL Vectra Saloon Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz VAUXHALL Vectra Saloon Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

VAUXHALL Vectra Saloon Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

VAUXHALL Vectra Saloon alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada VAUXHALL Vectra Saloon kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın