ISUZU Axiom Tüm Merak Edilenleri – Alınır mı? Hakkında Bilgiler

Yeniden merhaba sizin için araç arızaları ve kronik sorunları – Pazar piyasası ve tüm merak edilen konu başlıklarını yazmaya devam ediyoruz.

Burada biz markalar hakkında şahsi yorumlar yapmıyoruz. Sadece mevcut veriler ışında bir takım bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu sebeple sizler de araçlar hakkında yorum yaparak bizi daha doğru bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabında sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz.

ISUZU Axiom Alınır mı

Dilerseniz bu aracın öncelikle hangi yıl aralığında üretildiğine bakalım. Şurası unutulmamalıdır ki bir aracın pazar hareketinde o aracın hala üretilip üretilmediğinin de son derece önemli etkisi bulunmaktadır.

ISUZU Axiom Üretim Yılları: 2001 – 2004

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

ISUZU Axiom Motor Özellikleri

  • Genel: 3.5L V6 4AT (231 HP)
  • Silindir: V6
  • Motor Hacmi: 3494 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ISUZU Axiom Hızlanma Verileri

Aracınızın hızlanma verilerini de göz önüne alarak o aracın alınıp alınmayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olabilir. Sizin için tüm bu verileri bir araya topladık.

  • ISUZU Axiom Azami Hızı: 112 mph OR 180 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: –

ISUZU Axiom Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 16 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 14.7 L/100Km
  • Ortalama: 19.9 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 11.8 L/100Km
  • Şehirlerarası:

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ISUZU Axiom hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ISUZU Axiom Kronik Arızaları

ISUZU Axiom Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ISUZU Axiom Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ISUZU Axiom Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ISUZU Axiom alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ISUZU Axiom kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın