ISUZU Hombre CrewCab Hakkında Bilgiler – Tutuluyor mu

Yeniden selamlar, arabaların özellikleri piyasaları – alınıp alınmayacağı? Gibi soruların cevaplarına buradan yer vermeye devam ediyoruz.

Elimizden geldiğince internette var olan bilgiler ışığında yol göstermeye çalışıyoruz. Amacımız kesinlikle bir markayı olumlu – olumsuz şahsi yorumlar altında bırakmak değildir. O sebeple sizden gelen yorumlarında son derece önemli olduğunun altını çizmek isteriz.

ISUZU Hombre CrewCab Alınır mı

Dilerseniz bu aracın öncelikle hangi yıl aralığında üretildiğine bakalım. Şurası unutulmamalıdır ki bir aracın pazar hareketinde o aracın hala üretilip üretilmediğinin de son derece önemli etkisi bulunmaktadır.

ISUZU Hombre CrewCab Üretim Yılları: 1995 – 2000

Hiç şüphesiz motor hacmi, silindir sayısı, yakıt tipi bir aracın alınıp alınmayacağına doğrudan etki eden konu başlıklarıdır. Bunların iyi değerlendirilmesi gerekmektedir.

ISUZU Hombre CrewCab Motor Özellikleri

  • Genel: 2.2L 4AT (122 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 2189 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ISUZU Hombre CrewCab Hızlanma Verileri

Aracın alınıp alınmaması konusunda ön plana çıkan bir diğer unsuz ise hızlanmasıdır. Bu sebeple azami hızı ve 0 – 100 verilerini de sizin için sıraladık.

  • ISUZU Hombre CrewCab Azami Hızı: 112 mph OR 180 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: –

ISUZU Hombre CrewCab Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 23.1 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 10.2 L/100Km
  • Ortalama: 29 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.1 L/100Km
  • Şehirlerarası:

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ISUZU Hombre CrewCab hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ISUZU Hombre CrewCab Kronik Sorunları

ISUZU Hombre CrewCab Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ISUZU Hombre CrewCab Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

ISUZU Hombre CrewCab Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ISUZU Hombre CrewCab alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ISUZU Hombre CrewCab kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın