Nissan Qashqai Fiyatı 2153 | 1.6 dCi VISIA

Araç fiyatları ile ilgili veritabanımıza hoş geldiniz. Bu konuda otomatik fiyatlandırma yapmaya devam ediyoruz. İnternette karşılaştığımız verileri bazı aldık.

Burada kıyaslama yapabilmek için 2017 – 2021 ve 2022 fiyatlarını sizin için bir araya topladık. Burada Nissan Qashqai Fiyatları söz konusu olduğunda ön plana çıkan bir veritabanı oluşturmaya çalıştık.

Fiyatlandırma Neye Göre Belirlendi

Öncelikle internette yer alan tüm fiyatları bir veritabanı içerisinde inceledik. Fiyat değişimini kıyaslamanız açısından 2017 fiyatını da ilave ettik. Bu konuda sadece Nissan Qashqai fiyatları ile alakalı değil, tüm araç fiyatları ile alakalı genel bir bilgilendirme yapmaya gayret gösterdik.

Hazırsanız başlayalım…

Nissan Qashqai 2017 Fiyatları

Yaptığımız araştırmalar sonucunda Nissan Qashqai 1.6 dCi VISIA 2017 yılı içerisinde ₺117,656 fiyat ortalamasında satıldığını söyleyebiliriz.

Nissan Qashqai 2021 Fiyatları

Bir fiyat aralığından bahsetmemiz gerekiyor. Ne yazık ki sene içerisinde fiyat aralığında ciddi anlamda dalgalanmalar olduğu için burada Nissan Qashqai 1.6 dCi VISIA fiyatları için bir aralık veriyoruz.

2021 Fiyatları: ₺352,968 ile ₺388,265 arasında değişen fiyatlardan satışa sunulmuştur.

Nissan Qashqai 2022 Fiyatları

Söz konusu olan oNissan Qashqai Sıfır Fiyatları olduğunda internette pek çok farklı bilgi karşımıza çıkmaktadır. Zamanı geldikçe burada yer alan fiyatlandırma bilgisinin güncelleneceğini de belirtmek isteriz.

Yine iki fiyat aralığı içerisinde 2022 fiyat listesini yazacağız. Neden mi? Cevabına birazdan değineceğiz.

Nissan Qashqai 1.6 dCi VISIA 2022 Fiyat aralığı: ₺352,968 ile ₺388,265 arasında değişmektedir.

BURASI ÖNEMLİ: Burada yer alan fiyatlar internette yer alan listelerden otomatik olarak çekilmiştir. Nissan markası ile alakası bulunmamaktadır.

Verileri nereden çekiyoruz: Büyük ikinci el – sıfır otomobil siteleri, galerilerin fiyatlarına yer verdiği siteler.

Nissan Qashqai fiyatlarında ani değişiklikler olabilir. Sistemimiz düzenli olarak güncelleme yapıyor olsa da, yine de bu bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.  

Yorum yapın