P0037 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P0037 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P003A, P003B, P003C, P003D gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P0037 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ HO2S Isıtıcısı Kontrol Devresi Düşük Bank 1 Sensör 2

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P0037 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P0037 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P003A Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

TurboŞarj / SüperŞarj Yükseltme Kontrolü A Pozisyon Öğrenme Sınırını Aştı

P003B Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

TurboŞarj / SüperŞarj Yükseltme Kontrolü B Pozisyon Öğrenme Sınırını Aştı

P003C Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

A Eksantrik Mili Profil Kontrol Performans/Kapalı, Sıkışmış Bank 1

P003D Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

A Eksantrik Mili Profil Kontrol Sıkışmış Bank 1

Bu yazımızda P0037 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P0037 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P0037 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın