P012E Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P012E Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P0133, P0137, P0138, P0139 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P012E Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ TurboŞarj / SüperŞarj Hava Giriş Basıncı Sensör Gaz kelebeği Valfinin akış yönü Devresi Aralıklı / Düzensiz

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P012E arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P012E arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P0133 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

O2 Oksijen Sensörü Devresi Yavaş Tepki Veriyor (Bank 1, Sensör 1)

P0137 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

O2 Oksijen Sensörü Devresi Düşük Voltaj (Bank 1, Sensör 2)

P0138 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

O2 Oksijen Sensörü Devresi Yüksek Voltaj (Bank 1, Sensör 2)

P0139 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

O2 Oksijen Sensörü Devresi Yavaş Tepki Veriyor (Bank 1, Sensör 2)

Bu yazımızda P012E arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P012E hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P012E arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın