P0426 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P0426 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P0427, P0428, P042A, P042B gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P0426 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Katalitik (Katalizör) Isı Sensörü Sınırı/ Performansı (Bank 1)

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P0426 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P0426 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P0427 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Katalitik (Katalizör) Isı Sensörü Düşük Girişi(Bank 1)

P0428 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Katalitik (Katalizör) Isı Sensörü Yüksek Girişi (Bank 1)

P042A Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Katalitik (Katalizör) Isı Sensörü Devresi Bank 1 Sensör 2

P042B Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Katalitik (Katalizör) Isı Sensörü Devresi Aralıklı / Düzensiz / Performansı Bank 1 Sensör 2

Bu yazımızda P0426 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P0426 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P0426 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın