P1172 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P1172 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P1180, P1188, P1206, P1250 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P1172 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Arka A / F Sensörü Banka 1 Sensör 1 Devresi Normalin Dışında Yüksek

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P1172 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P1172 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P1180 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Yakıt Dağıtım Sistemi Arızasıbu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Düşük

P1188 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Yakıt Basıncı İzlemebu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Sızıntı

P1206 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Yakıt Sistemi Arızası Nedeniyle No. 6 Silindirde Tekleme

P1250 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Yakıt Basıncı Regülatörü Kontrol Solenoidine Yetersiz Voltaj

Bu yazımızda P1172 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P1172 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P1172 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın