P2438 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P2438 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P2439, P2478, P2479, P247A gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P2438 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ (SAİ) İkincil Hava Enjeksiyon Sistemi Hava Akışı Düşük/Basınç Sensör Devresi Yüksek Bank 2

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P2438 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P2438 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P2439 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

(SAİ) İkincil Hava Enjeksiyon Sistemi Hava Akışı Düşük/Basınç Sensör Devresi Aralıklı / Düzensiz Bank 2

P2478 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Egzoz Gazı Sıcaklık Normalin Dışında Bank 1 Sensör 1

P2479 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Egzoz Gazı Sıcaklık Normalin Dışında Bank 1 Sensör 2

P247A Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Egzoz Gazı Sıcaklık Normalin Dışında Bank 1 Sensör 3

Bu yazımızda P2438 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P2438 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P2438 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın