SAAB Turbo X Tutulan Modeli – Alınır mı?

Araçlar hakkında fiyatlandırma ve diğer bilgilere yer verdiğimiz adresimize hoşgeldiniz. Detaylı bilgi sahibi olmak ve tüm konu başlıklarına ulaşmak için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Araçlar hakkında detaylı bilgilendirme yaparken bir marka hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum yapmamaya gayret gösteriyoruz. Bu sebeple araçların yakıt tipleri – satış rakamları gibi seçeneklere göre bir aralık belirliyoruz. Sizler de bu veritabanının gelişmesi için yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz.

SAAB Turbo X Alınır mı

Dilerseniz bu aracın öncelikle hangi yıl aralığında üretildiğine bakalım. Şurası unutulmamalıdır ki bir aracın pazar hareketinde o aracın hala üretilip üretilmediğinin de son derece önemli etkisi bulunmaktadır.

SAAB Turbo X Üretim Yılları: 2008 – 2012

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

SAAB Turbo X Motor Özellikleri

  • Genel: 2.8 V6 6MT (280 HP)
  • Silindir: V6
  • Motor Hacmi: 2792 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

SAAB Turbo X Hızlanma Verileri

Aracın alınıp alınmaması konusunda ön plana çıkan bir diğer unsuz ise hızlanmasıdır. Bu sebeple azami hızı ve 0 – 100 verilerini de sizin için sıraladık.

  • SAAB Turbo X Azami Hızı: 155 mph OR 249 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 6.2 s

SAAB Turbo X Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 17.6 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 13.4 L/100Km
  • Ortalama: 29.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8 L/100Km
  • Şehirlerarası: 21.6 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 10.9 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak SAAB Turbo X hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

SAAB Turbo X Kronik Sorunları

SAAB Turbo X Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz SAAB Turbo X Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

SAAB Turbo X Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

SAAB Turbo X alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada SAAB Turbo X kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın